Binnen 1 dag verzonden

Can Lite koolstoffilters

Kies een Can Lite koolstoffilter voor geurbeheersing in je afzuiging. Ons assortiment loopt van 600 tot 4500 m³/u. Wij helpen je de praktische filtercapaciteit, flens en inbouwruimte af te stemmen op je ventilator. Bekijk de modellen en controleer de aansluiting vóór je bestelt.

8 producten

Zo kies je het passende Can Lite filter

Begin bij de luchtstroom die je afzuiging tijdens gebruik moet verwerken. Kies een filter waarvan de praktische capaciteit daarbij past. De technische capaciteit is een andere waarde; gebruik die niet als extra speelruimte boven de praktische filtercapaciteit.

  • Luchtverplaatsing: beoordeel je ventilator op de gekozen gebruiksstand en met filter en luchtkanaal aangesloten.
  • Flens: controleer de exacte aansluitmaat en de meegeleverde uitvoering. Een filterdiameter of filterlengte is geen slangmaat.
  • Montage: meet de ruimte voor het filter, de bevestiging en een slang zonder scherpe knik. Controleer ook het gewicht.

De Can Lite 600 is 47,5 cm lang; de Can Lite 800 is 33 cm lang. De 800 is dus korter, maar heeft een bredere behuizing. Kies op alle afmetingen samen. Wij helpen je met het ventilatormodel, de aansluitmaat en een schets van de opstelling.

Can Lite 600, 1000 en 2500 koolstoffilters met originele verpakking op een groene achtergrond

Vergelijk capaciteit en inbouwmaten

ModelPraktische capaciteit (m³/u)Filterlengte (cm)Gewicht (kg)
Can Lite 60060047,54
Can Lite 800800335
Can Lite 100010005011
Can Lite 150015007515,5
Can Lite 2000200010019
Can Lite 2500250010023
Can Lite 3500350010033,5
Can Lite 4500450010036,5

Filtercapaciteit is geen tentoppervlak

Een Can Lite filter gebruikt actieve kool om geurstoffen uit de luchtstroom te verminderen. De afzuiger verplaatst de lucht. De juiste combinatie hangt af van de benodigde luchtverversing, de ventilatorstand en de weerstand van filter, slang en bochten. Een vast aantal vierkante meters zegt daarom onvoldoende.

Zoek je een filter bij een bestaande buisventilator? Noteer het model en de gebruiksstand. Plan een korte, overzichtelijke luchtweg met passende luchtslang. Een hoger getal op de ventilator bewijst op zichzelf niet dat de combinatie geschikt is.

Controleer de flens en onderhoud de luchtweg

De genoemde lengtes in de tabel zijn de maten van de filterbehuizing. Controleer de gekozen flens apart, inclusief passing en wat wordt meegeleverd. Gebruik onze uitleg over diameter, passing en verloopstukken en bekijk de ventilatieflenzen.

Ondersteun het filter degelijk en sluit de luchtweg zorgvuldig af. Controleer het voorfilter op stof en houd de luchtstroom vrij. Bij afnemende geurbeheersing controleer je eerst verbindingen, luchtverplaatsing en voorfilter. Verzadigde actieve kool vraagt om vervanging; een vaste levensduur geldt niet voor iedere opstelling.

Advies voor een passende luchtweg

Alle adviezen over flenzen en hulpstukken

Veelgestelde vragen over Can Lite

Hulp bij je Can Lite filterkeuze?

Stuur je ventilatormodel, gebruiksstand, aansluitmaat en beschikbare ruimte. Wij helpen je capaciteit en aansluiting op elkaar af te stemmen.

  • Ventilatormodel en gewenste gebruiksstand

  • Slangmaat en foto van de bestaande aansluiting

  • Beschikbare ruimte en draagkracht van de montage